— Naša filozofia

"Vo väčšine sveta zostali výhody konope záhadou a nepoznaním, nepochopené a nesprávne formulované. Sme tu, aby sme to zmenili." 

 

Naším poslaním je pomôcť ľuďom objaviť silu konope prostredníctvom odborne formulovaných receptúr s použitím organického konope pestované a spracované iba na farmách, do premyslených a účinných produktov, ktoré ľahko a príjemne zapadnú do Vášho každodenného života.Prostredníctvom nášho jedinečného procesu výroby získavame najkvalitnejšie extrakty, pričom ich miešame s čistými zložkami, ktoré neobsahujú žiadne  škodlivé látky. Každý krok nášho procesu formulovania robíme starostlivo a nekompromisne, venujeme pozornosť každému detailu. Práve preto je kvalita našich produktov garantovaná farmaceutickou spoločnosťou STADA, produkty sú certifikované CPNP v celej Európskej Únii. 

 

Vyrobené pokrokovou technológiou

Pre uchovanie čistoty použitého priemyselného konope, sa používa vysoko výkonná a zároveň jemná extrakcia CO2. Extrakcia CO2 zachováva všetky živiny. Všetky produkty sú testované a monitorované treťou stranou s cieľom priniesť bezpečné, prírodné výťažky priemyselného konope. Obsahujú konope, ktoré je pestované na starostlivo vybratých poliach v Európe a je certifikované ako organické. Neobsahuje parabény alebo akékoľvek umelé farbivá, vône. Je bez toxínov a ťažkých kovov.

 

"Naše receptúry sú vyvinuté podľa predpisu prírody. Prinášame Vám vzájomné a hlboko prospešné spojenie medzi prírodou a telom." 

  • Ocenené víťazstvom najpredávanejšie konopné produkty na Slovensku

    Zdroj: IQVIA dáta YTD 11/2021

    Navštíviť web 

VINCIT LABORATORIES

Preskúmajte všetky výhody

Vedomé zdroje

Každú formuláciu začíname získavaním najkvalitnejších a najaktívnejších ingrediencií od uvedomelých farmárov, ktorí zdieľajú náš záväzok ku kvalite.

Organické čisté zloženie

Ručný zber zabezpečuje odber len prémiových kvetov. Naše produkty neobsahujú pesticídy, herbicídy, fungicídy, ani ťažké kovy.

Farmaceutická kvalita

Garantované farmaceutickou spoločnosťou STADA

Super-kritická extrakcia

Pre uchovanie čistoty použitého priemyselného konope, sa používa vysoko výkonná a zároveň jemná extrakcia CO2, ktorá zachováva všetky živiny.

3 odrody konope

Čo poháňa bezprecedentný výkon našich formulácií je práve špeciálna zmes troch autentických odrôd konope, bohatých na aktívne látky.

Vegánske

Výrobky, ktoré nájdete v našej ponuke neobmedzovali slobodu zvierat a nie sú testované na zvieratách. Sú tiež vhodné pre vegánov.

Garancia kvality

Naše produkty majú CPNP certifikát. Sú prísne sledované a monitorované treťou stranou s cieľom priniesť bezpečné, prírodné výťažky priemyselného konope.

Vykročte v ústrety sebe a obnovte spojenie s inteligenciou Vášho tela

ZAČAŤ TERAZ