Sprievodca nákupom

Ak hľadáte pomoc ohľadom Vášho nákupu na našej webovej stránke, kliknutím na danú tému sa Vám zobrazia detailné informácie. 

Ponúkame bezplatnú expresnú kuriérsku dopravu s online sledovaním pre všetky objednávky nad 99€.

Cena dopravy pri objednávkach do 99€ závisí od krajiny doručenia:

 • 3.30€ pre tieto krajiny: Slovensko
 • 4.50€ pre tieto krajiny: Česká Republika
 • 9.90€ pre tieto krajiny: Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Poľsko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko a Švédskon

  Objednávku budete mať u vás doma do 2 pracovných dní po prijatí do nášho systému.

  Dopyt po určitých položkách môže byť veľmi vysoký a často sa môžu úplne vypredať prostredníctvom procesu predobjednávky ešte predtým, ako fyzicky dorazia na sklad. Výhodou zakúpenia položky predobjednaním je, že si zabezpečíte svoj produkt bez toho, aby ste riskovali, že sa položka vypredá krátko po tom, čo ju zaradíme do ponuky.

  Produkty označené ako predobjednávka budú odoslané vo vopred určenom termíne, ktorý ľahko nájdete pod detailom produktu.

  Ak vaša objednávka obsahuje predobjednávkový produkt a ďalšie položky, ktoré sú ale na sklade, upozorňujeme, že zadržíme celú objednávku od odoslania až do naskladnenia predobjednávkového produktu. Ak by ste chceli rozdeliť svoju objednávku, aby ste okamžite dostali naskladnené produkty, kontaktujte nás na hello@vincitlabs.sk.

  Upozorňujeme, že z času na čas môže dôjsť k oneskoreniu v dôsledku okolností, ktoré nemôžeme ovplyvniť. V prípade omeškania upozorníme všetkých dotknutých zákazníkov.

  Svoju predobjednávku môžete kedykoľvek pred odoslaním zrušiť bez udania dôvodu.

  Momentálne akceptujeme dobierku a platobné karty VISA, VISA Debit, MasterCard, Discover, JCB, American Express a Apple Pay. Pre vašu bezpečnosť sú všetky transakcie 100% šifrované. Pre minimalizovanie rizika šírenia nákazy Covid-19 momentálne neodporúčame platby na dobierku.

  Aby bola položka oprávnená na vrátenie, musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť tiež v originálnom balení, nepoužitá. Darčekové karty sú nevratné. Hneď ako sa rozhodnete, že chcete tovar vymeniť alebo vrátiť, dajte nám vedieť. Máte 14 dní od dátumu prijatia objednávky.

  Stačí nás kontaktovať na hello@vincitlabs.sk s vašou požiadavkou vrátane čísla objednávky a informáciou, či chcete výmenu alebo vrátenie peňazí.

  Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. Vaša refundácia bude spracovaná a kredit sa automaticky pripíše spôsobom akým ste si zvolili do 7 dní.

  Môže chvíľu trvať, kým bude vaša refundácia oficiálne odoslaná. Ak ste nedostali vrátenie peňazí, kontaktujte nás na e-mailovej adrese hello@vincitlabs.sk.

  Kontaktujte nás na adrese hello@vincitlabs.sk alebo prostredníctvom čatu na webe ihneď po prijatí balíka obsahujúceho poškodenú položku. Uveďte číslo objednávky, obrázok poškodenej položky a informujte nás, či chcete výmenu alebo vrátenie peňazí.

  Akceptujeme iba položky, ktoré prišli rozbité a neboli použité.Z tohto dôvodu nás kontaktujte ihneď po obdržaní balíka.

  Náš tím starostlivosti o zákazníkov je k dispozícii počas pracovných dní od 10:00 do 18:00 (GMT +1). Kontaktujte nás e-mailom na hello@vincitlabs.sk alebo na tel. čísle +421 911 223 100.

  Radi vám pomôžeme s odpoveďami na témy :

     • Informácie o produkte
     • Otázky týkajúce sa doručenia
     • Výmena a vrátenie
     • Sledovanie objednávky
     • Spracovanie objednávky

  Korešpondenčná adresa a predávajúci v Slovenskej Republike je spoločnosť Dear Client, s.r.o., Jegorovova 9, 97401 Banská Bystrica registrovaná pod IČO: 51204631